Get Adobe Flash player

Akumulatory do pojazdów osobowych

Akumulatory samochodoweBATCAR to prężnie działająca i posiadająca bogate doświadczenie firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających. Fundamentem naszej działalności są różnego rodzaju akumulatory.

 

Obok akumulatorów ciężarowych, czy motocyklowych, ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują wysokiej klasy, solidne i niezawodne akumulatory samochodowe będące niezawodną technologią rozruchową zamkniętą w przystępnym cenowo produkcie.

 

Tylko u nas znajdziecie Państwo akumulatory samochodowe wiodących na rynku producentów: EUROSTAR, FIAMM, BARS SILVER, GEM o wysokich parametrach eksploatacyjnych, cechujące się dłuższym czasem pracy i składowania, niskim stopniem rozładowania, wytrzymałością w niskich temperaturach i podwyższoną odpornością na korozje.

 

Nasze produkty są bezpieczne i przyjazne środowisku. Sprawdzają się zawsze i wszędzie, tym samym zapewniając wysoki komfort pracy o każdej porze roku. Zapraszamy!